Novosti

kids read

OBAVIJEST RODITELJIMA

Dragi roditelji,

dana 25. studenoga 2015. (srijeda) u 17.15 sazivam roditeljski sastanak sa slijedećim dnevnim redom:

1. Izbor novog člana Upravnog vijeća ispred roditelja

2. Dogovor o nadolazećim božićnim blagdanima

*objašnjenje prve točke dnevnog reda: Prema članku 32. Statuta Dječjeg vrtića "Zlatna lučica" Sukošan, trebamo odabrati novog člana Upravnog vijeća Dječjeg vrtića "Zlatna lučica" Sukošan. Svaki roditelj može predložiti ili biti predložen za člana upravnog vijeća, odnosno istaknuti svoju kandidaturu. O predloženim kandidatima glasuje se javno dizanjem ruku. Za člana upravnog vijeća izabran je kandidat koji je dobio najveći broj glasova nazočnih roditelja.

Molimo roditelje djece iz Dječjeg vrtića "Zlatna lučica" Debeljak da se odazovu roditeljskom sastanku koji će se održati u Sukošanu (u prostoru dječjeg vrtića) samo i isključivo zbog izbora novog člana Upravnog vijeća.

Sukošan, 20. 11. 2015. god.

Ravnateljica:
Milica Ćoso

Radost, igra i veselje to su naše vrtićke želje!

Općina SukošanZlatna luka Sukošan d.o.o.TZO SUkošan